Bakım

Aracınız için ister planlı periyodik bakım dilerseniz istediğiniz tarihlerde bakım yaptırabilirsiniz.

Mekanik

Mekanik aksamlar için Terkayi Garaj Beylikdüzü BMW Servisimiz bünyesinde hasar tespit, onarım ve tamirat hizmetleri, periyodik bakımlar dahil tüm taleplerde hizmet verilmektedir.

Klima

Teryaki Garaj Beylikdüzü Bmw Servisi bünyemizde tüm araç klima modellerinde tamir onarım ve bakım hizmetleri verilmektedir.

Elektrik

Aracınızın tüm elektrik sorunları ve arıza tespit işlemlerini donanımlı teknolojik cihazlarımız ve tecrübeli teknik kadromuzla yapmaktayız.

Elektronik

BMW elektronik arıza tespit, onarım ve bakım hizmetlerinde nitelikli işçilik ve garantili hizmetler sunmaktayız.

Kaporta

Servisimiz içinde tüm BMW araç modellerinin kaporta işlemleri yapılmaktadır. Her tür hasar sonrasında servisimizde yedek parça değişimi yaptırabilir

Boya

Aracınızın boya işlemi gereken durumlarında kesinlikle profesyonel servislerden hizmet almanız önerilmektedir.

Yol Yardım

Beylikdüzü BMW YOL YARDIM HİZMETİMİZ İLE SİZE 7/24 HİZMET VERİYORUZ.

Beylikdüzü BMW Servisi  Terkayi Garaj

Beylikdüzü BMW SERVİS

Beykent Sanayi Sitesindeki Teryaki Garaj BMW Servisi, Özel Servis olarak tüm Türkiye’deki BMW kullanıcılarına uzman kadrosu ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

BMW Servisimizde modern cihazlarımız ve konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm BMW marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışında hizmet vermekteyiz.

Terkayi Garaj

Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz İstanbul BMW Servislerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz. BMW Servis, bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın bizi ziyaret edebilirsiniz. Personelimiz işleminizin süresi konusunda sizi bilgilendirecektir.

BMW Servisimizde özel takım, teçhizat ve BMW konusunda eğitimli vasıflı elemanlarla, her türlü BMW onarım ve BMW periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve de en ekonomik şartlarlar da yapılmaktadır.

 

    Güvenilir servis
Hızlı servis anlayışı
7/24  Destek
Uzman Kadro