Bmw Bakım Servisi

Aracınız için ister planlı periyodik bakım dilerseniz istediğiniz tarihlerde bakım yaptırabilirsiniz. BMW BAKIM aracınızın yaşı ve km sınırına göre bakım yapılması hem sizin güvenliğiniz hem de araç performansı için son derece önemlidir. BMW Periyodik BAKIM yada ihtiyaca göre bir farklı bakım paketimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Beklemeden en hızlı şekilde bakım hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

Bmw Bakım Hizmetleri
-Hava filtresi değişimi
-Yağ Servisi
-Mikro filtre değişimi
-Ön ve arka fren diskleri değişimi
-Fren hidroliği servisi
-Yakıt Filtresi değişimi
-Ön Arka fren balataları değişimi
-Buji değişimi
-Debriyaj seti değişimi
-Soğutma sıvısı değişimi
-Silecek suyu

Beylikdüzü BMW Servisi  Terkayi Garaj

Beylikdüzü BMW SERVİS

Beykent Sanayi Sitesindeki Teryaki Garaj BMW Servisi, Özel Servis olarak tüm Türkiye’deki BMW kullanıcılarına uzman kadrosu ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

BMW Servisimizde modern cihazlarımız ve konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm BMW marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışında hizmet vermekteyiz.

Terkayi Garaj

Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz İstanbul BMW Servislerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz. BMW Servis, bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın bizi ziyaret edebilirsiniz. Personelimiz işleminizin süresi konusunda sizi bilgilendirecektir.

BMW Servisimizde özel takım, teçhizat ve BMW konusunda eğitimli vasıflı elemanlarla, her türlü BMW onarım ve BMW periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve de en ekonomik şartlarlar da yapılmaktadır.

 

    Güvenilir servis
Hızlı servis anlayışı
7/24  Destek
Uzman Kadro