Beylikdüzü BMW ELEKTRİK

Aracınızın tüm elektrik sorunları ve arıza tespit işlemlerini donanımlı teknolojik cihazlarımız ve tecrübeli teknik kadromuzla yapmaktayız. Beylikdüzü Teryaki BMW servisi bünyesinde Land Rover, Jaguar, Porsche, Mini, Beylikdüzü BMW Elektrik ve Elektronik Sistemlerin Arıza Tespit ve Onarımı hizmetleri bulunmaktadır.

Oto elektrik işlerinizde alanında uzman teknik kadromuz sizlere en kısa sürede hizmet sağlamaktadır. Hem kaliteli işçilik hemde hızlı ve garantili işlem sunabilmekteyiz. Elektrik arızaları için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefonla servisimize ulaşabilir ve konu hakkında teknik bilgi alabilirsiniz.

 

 

Beylikdüzü BMW Servisi  Terkayi Garaj

Beylikdüzü BMW SERVİS

Beykent Sanayi Sitesindeki Teryaki Garaj BMW Servisi, Özel Servis olarak tüm Türkiye’deki BMW kullanıcılarına uzman kadrosu ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

BMW Servisimizde modern cihazlarımız ve konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm BMW marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışında hizmet vermekteyiz.

Terkayi Garaj

Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz İstanbul BMW Servislerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz. BMW Servis, bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın bizi ziyaret edebilirsiniz. Personelimiz işleminizin süresi konusunda sizi bilgilendirecektir.

BMW Servisimizde özel takım, teçhizat ve BMW konusunda eğitimli vasıflı elemanlarla, her türlü BMW onarım ve BMW periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve de en ekonomik şartlarlar da yapılmaktadır.

 

    Güvenilir servis
Hızlı servis anlayışı
7/24  Destek
Uzman Kadro