BMW BOYA SERVİSİ

Aracınızın boya işlemi gereken durumlarında kesinlikle profesyonel servislerden hizmet almanız önerilmektedir. BMW aracınızın orijinal boyasında olması sağlanacak yeterli teknolojik cihaz bulunması ve ilk günkü ışıltısına kavuşturulması gerekir. Beylikdüzü BMW Boya servisi olarak yıllardır tüm araç sahiplerine en yüksek işçilik kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

BMWLand Rover, Audi, Jeep, Mercedes, vb araçlarınızın boya renk kodu kesinlikle doğru analiz edilmelidir. Boya orijinal tonu tespiti ancak teknolojik cihaz kullanımı ile yapılmalıdır. Teryaki Garaj BMW servisimizde gerekli tüm donanım ve ekipman bulunmaktadır. Otomobilinizin ilk günkü rengine kavuşması için gerekli tüm titiz ekip çalışması servisimizde yapılmaktadır.

Beylikdüzü BMW BOYA Servisi

Beylikdüzü BMW Servisi  Terkayi Garaj

Beylikdüzü BMW SERVİS

Beykent Sanayi Sitesindeki Teryaki Garaj BMW Servisi, Özel Servis olarak tüm Türkiye’deki BMW kullanıcılarına uzman kadrosu ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

BMW Servisimizde modern cihazlarımız ve konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm BMW marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışında hizmet vermekteyiz.

Terkayi Garaj

Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz İstanbul BMW Servislerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz. BMW Servis, bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın bizi ziyaret edebilirsiniz. Personelimiz işleminizin süresi konusunda sizi bilgilendirecektir.

BMW Servisimizde özel takım, teçhizat ve BMW konusunda eğitimli vasıflı elemanlarla, her türlü BMW onarım ve BMW periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve de en ekonomik şartlarlar da yapılmaktadır.

Güvenilir servis
Hızlı servis anlayışı
7/24  Destek
Uzman Kadro