BMW MEKANİK SERVİS

Mekanik aksamlar için Terkayi BMW servisimiz bünyesinde hasar tespit, onarım ve tamirat hizmetleri, periyodik bakımlar dahil tüm taleplerde hizmet verilmektedir. Mekanik sistemler tüm araçların en önemli noktaları olup işçilik kalitesi en yüksek seviyede olmalıdır. Hem sizin hemde aracınızın gündeliği için mekanik bakımlarına önem gösteriniz.

Beylikdüzü Bmw servisi bünyemizde her model aracın mekanik aksam sorunları giderilmektedir.

Bölgemizde Beylikdüzü başta olmak üzere Büyükçekmece, Esenyurt, Arnavutköy, Hadkımköy, Avcılar, Bakırköy, Silivri, Çatalca tüm İstanbul geneline hizmet veriyoruz. Mekanik bölümünde görev yapan tüm personelimiz ve teknik kadromuz günümüz araç ve mekanik sistemlerinde tecrübeli ve deneyimlidir. Araçlarınızın Mekanik sorunları için güvenle bizlere teslim edebilir ve kısa sürede en iyi performans alacak şekilde teslim alabilirsiniz.

    HIZLI SERVİS

  GÜVENİLİR İŞÇİLİK

  PROFESYONEL HİZMET

Müşterilerimize karşı amacımız, tüm araç onarım sorunlarını sıcak ve profesyonel bir ortamda çözmek ve her seferinde zevklerine ilham vermektir. Çalışanlarımız için son derece memnun ve sadık müşteriler yaratmak için en iyi koşulları ve ekipmanları sağlamaya çalışıyoruz.

1BMW 1 Serisi
2BMW 2 Serisi
3BMW 3 Serisi
4Yeni BMW 4 Serisi
5BMW 5 Serisi
6BMW 6 Serisi
7BMW 7 Serisi
8BMW 8 Serisi
X1BMW X1
X2BMW X2
X3BMW X3
Z4BMW Z4 Roadster
MBMW M Modelleri
i3BMW i3
iX3
Yeni BMW iX3iX
Yeni BMW iX