Hakkımızda

Neler Yapıyoruz

Beykent Sanayi Sitesindeki Teryaki Bmw Servisi, Özel Servis olarak tüm Türkiyedeki Bmw kullanıcılarına uzman kadrosu ile profosyonel çözümler sunmaktadır.

Bmw Servisimizde modern cihazlarımız ve konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm Bmw marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışında hizmet vermekteyiz.

Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz İstanbul Bmw Servislerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz. Bmw Servis, bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın bizi ziyaret edebilirsiniz. Personelimiz işleminizin süresi konusunda sizi bilgilendirecektir.

Bmw Servisimizde özel takım, teçhizat ve BMW konusunda eğitimli vasıflı elemanlarla, her türlü Bmw onarım ve Bmw periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve de en ekonomik şartlarlarda yapılmaktadır.

 

   Güvenilir servis
   Hızlı servis anlayışı
   7/24  Destek
    Uzman Kadro

Misyon

Bizleri tercih eden müşterilerimizin firmamızdan memnun ayrılmasını sağlamak, araçlarının bakım / onarımlarının eksiksiz bir şekilde yapılarak kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyon

Sektörün önde gelen araç bakım servisi olmak, sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak otomotiv sektöründeki her ihtiyaca cevap verebilecek en üst seviyeye ulaşmaktır.

Şirketimiz

Yılların vermiş olduğu tecrübemizle, çalışan sayımız ondan fazlasına ulaştı. Sağladığımız güven ve gönül rahatlığı, bazıları kuruluşumuza kadar uzanan birçok müşterinin sadakatini kazandı.

Teryaki Oto Servis Tesisi ile müşterilerimizin rutin bakımdan büyük onarımlara kadar güvence altında olmasını sağlıyoruz. En yeni ekipmanların sergilendiği iyi donanımlı bir mekanik atölye ile son derece yetenekli ve deneyimli mekanikçiler ile, en yeni modelleri bile teşhis ve onarmak için kalifiye durumdayız.